20211028185926.jpg, фото
28 жовтня 2021, 18:57

Будівництво школи у селі Піща Ковельського району: готовність об’єкту –98%. ФОТО

У селі Піща Ковельського району будівельники завершують реконструювати довгоочікуваний навчальний заклад на 200 учнівських місць.

Нагадаємо, будівництво школи розпочалося у 2019 році, а у 2020 – проект був включений у програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 56 млн гривень. У цьому році на зведення школи передбачені 28 млн гривень, з яких кошти державного бюджету – понад 25 млн гривень та кошти місцевих бюджетів – близько 3 млн гривень.

Слід зазначити, що за проектом будівельники реконструювали існуючий корпус, а також звели 2-х поверхову будівлю, у якій розміщені спортивний і актовий зали, навчальні класи, харчоблок та бібліотека.

Наразі будівельна готовність об’єкту складає 98%. Тут тривають завершальні внутрішні і зовнішні ремонтні роботи. Зокрема, до навчального корпусу улаштовують асфальтобетонні під’їзди, а на території освітнього закладу – тротуари та доріжки. Усередині приміщення уже встановленні двері та сантехніка.

Окрім того, у будівлі враховані усі вимоги інклюзивності. Перед головним входом до школи передбачений пандус із перильним металевим огородженням.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації