20210906115459.jpg, фото
06 вересня 2021 року

ЦНАПи – центри швидкого, якісного та комфортного отримання споживачами широкого спектру адмінпослуг

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди 9-ої річниці утворення мережі ЦНАП

Сьогодні центри надання адміністративних послуг в Україні відзначають 9-ту річницю утворення мережі цих державних установ, які працюють за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». Позаяк саме 6 вересня 2012 року  прийнято Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод та законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

На виконання зазначеного Закону України у 2013 році почали створюватися ЦНАПи, і одним з перших в державі був відкритий Центр надання адміністративних послуг у Луцьку. І тоді, і сьогодні він вважається одним з кращих в Україні.

Загалом на Волині органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями створено 42 Центри надання адміністративних послуг, 6 територіальних підрозділів, 97 віддалених робочих місць адміністраторів та 1 мобільний ЦНАП, де надаються сотні різних послуг.

Адміністратори волинських ЦНАПів – високопрофесійні, освічені, відповідальні та толерантні, які працюють, аби волиняни отримували необхідні послуги швидко та зручно.

В умовах сьогодення процес розвитку та модернізації мережі ЦНАПів триває, аби отримання громадянами та установами широкого спектру адміністративних послуг було доступним та якісним, а також відбувалося у комфортних умовах.

У цьому році в Україні розпочала реалізовуватись програма, яка дозволить ще більше модернізувати мережу центрів надання адміністративних послуг, покращити доступ до адмінпослуг та розширити кількість сервісів у Центрах.

Тож з нагоди чергової річниці утворення мережі ЦНАП зичу адміністраторам, які працюють щоденно задля оперативного та комфортного отримання споживачами адмінпослуг, міцного здоров’я, миру, злагоди, розуміння та поваги від людей, нових досягнень на благо волинян.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко