20200909171426.jpg, фото
09 вересня 2020 року

Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості

9 вересня 2020 року через платформу ZOOM в рамках проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД), за підтримки Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад відбувся інформаційно-дискусійний захід на тему: «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості».

Участь у заході від області взяли заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Троханенко, начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Богдан Лозинський, представники об’єднаних територіальних громад, сільськогосподарські дорадники та експерти-дорадники та ОСГ.

Модераторкою заходу була заступниця керівника проєкту АПД Марія Ярошко.

Метою інформаційно-дискусійного заходу є сприяння становленню ефективної адміністративної структури для сталого розвитку сільського господарства, починаючи  з Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, через обласні державні адміністрації та ОТГ до сільськогосподарських підприємств.

Представниця Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Павленко проінформувала про основні напрямки регіонального аграрного управління з погляду Мінекономіки (з акцентом на сталий розвиток сільської місцевості).

Зі вступним словом від Волинської області виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, який акцентував на необхідності перебудови системи державного управління та місцевого самоврядування. Озвучив щодо проведення в області щочетвергових робочих зустрічей в ОТГ з питань роз’яснення земельного законодавства, створення СФГ,  державної підтримки.

Про основні напрямки регіонального аграрного управління з погляду відповідальної обласної державної адміністрації інформував Юрій Горбенко. Із презентацією можна ознайомитись ТУТ.

Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації