20190601233904.jpg, фото
01 червня 2019 року

Для 324-х випускників Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні пролунав «останній дзвоник»

Для 324-х випускників Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні сьогодні, 1 червня 2019 року, пролунав «останній дзвоник». На урочисті заходи з нагоди 18-го випуску ліцеїстів завітав і голова облдержадміністрації Олександр Савченко, якому також випала честь вручати атестати про здобуття освіти.

- Ви стали дорослішими раніше за своїх ровесників, тому що вже знаєте ваш шлях на кілька років уперед. Хтось дотримуватиметься лінії служіння народу України, захищати Вітчизну, бути відважними та гідними. Сьогодні ви одні із перших, хто разом із побратимами із НАТО захищатиме нашу державу. Ви вже новаційні, за вами – перспектива. Бажаю вам ніколи не відчути песимізму і відчути думку, що ви щось неправильно зробили. Ви все правильно зробили. В перспективі кожен із вас може стати вченими, політологами, філософами. Поки ви – бійці, які можуть стати командирами, що вестимуть за собою, розбудовуватимуть потужну армію і державу. Вітаю вас. Бажаю йти по життю впевнено і з оптимізмом. Щасти вам у всьому, і нехай завжди буде мирне небо! - сказав Олександр Ілліч.

Упродовж свята грамоти та подяки за здобутки у навчанні та спортивні отримали кілька десятків юнаків та дівчат. Окрім того, нагороджували і вчителів, завдяки яким вдалося виховати таку талановиту молодь.

Довідково: За підсумками ЗНО 2017 та 2018 років в рейтингу закладів загальної середньої освіти України Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні входить у «ТОП - 200».
Упродовж 2015- 2019 років в інтелектуальних змаганнях різних рівнів ліцеїсти здобули 473 перемоги.
На спортивних змаганнях державного рівня (2015-2018 рр.) ліцеїсти вибороли 1954 перемоги, серед них: на всеукраїнських змаганнях –
383 призових місця, на чемпіонатах України – 65; на міжнародних спортивних турнірах – 272, на обласних та міжобласному змаганнях – 1332.
Збірна команда Волинської області, яку представляли ліцеїсти, уже вп’яте стала переможцем у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Протягом 2003-2019 рр. у ліцеї підготовлено 43 майстри спорту України 218 кандидатів у майстри спорту України.
Випускниками ліцею є відомі українські спортсменки: Яна Беломоїна Повх Марія, Климець Ірина.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.