20210104125939.JPG, фото
04 січня 2021 року

До Волинської ОДА завітали перші колядники

Уже стало хорошою традицією у перші дні нового року колективам облдержадміністрації та обласної ради, приймати вітання із різдвяними святами від волинських священнослужителів. Відтак, сьогодні, 4 січня 2021 року, у головній адмінбудівлі Волині звучали колядки та новорічні побажання від духовенства Православної Церкви України на чолі із митрополитом Михаїлом.

 Слухали привітання та колядували разом із гостями перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, заступник голови ОДА Ігор Чуліпа, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та заступник голови облради Григорій Пустовіт, а також трудові колективи облдержадміністрації та обласної ради.

 «За 2020 рік ми усі змінилися, зрозуміли що таке: життя, турбота, ізоляція, радість, свобода та багато інших речей, які ми переосмислили. Сподіваюся, що сьогоднішній день буде для вас натхненням, – сказав до присутніх митрополит Михаїл. – Тож бажаю вам здоров’я, натхнення, щедрих Божих благословень і спільної Коляди, яка на всіх об’єднує та дає можливість прославляти народженого младенця Христа разом».

Своєю чергою керівництво області подякували за віншування та святковий настрій, який подарувало духовенство, колядуючи.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації