20220916150820.JPG, фото
16 вересня 2022, 15:04

Допоки ви на службі 24/7, наші люди можуть спати спокійно: волинських рятувальників привітали з професійним святом

Щороку 17 вересня професійне свято відзначають справжні Герої сьогодення, які здійснюють подвиги в реальному житті, а не в голлівудському кіно. Рятувальники – це люди з великим серцем, які без вагань ідуть на зустріч небезпеці, рятують життя та готові у будь-яку мить простягнути руку допомоги.

Сьогодні, у переддень професійного свята представники обласної та міської влади, привітали керівний склад та працівників Головного управління ДСНС України у Волинській області із Днем рятівника України.

Від імені начальника обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка волинських рятувальників з професійним святом привітав перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

«Щиро вітаю з професійним святом – Днем рятівника України. Дякую кожному з вас, що в житті обрали найскладнішу та найпотрібнішу професію, професію – рятівника, – зазначив Сергій Мовенко. – Коли повномасштабна війна прийшла у нашу державу, ми усі побачили, що ви ті самі герої, які в першу чергу прибувають на місця вибухів та пожеж. Тож поки ви на службі 24/7 наші люди можуть спати спокійно. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я та душевного спокою.
Впевнений, що наступне ваше професійне свято ми відзначатимемо у мирній Україні».

Слід зазначити, що з початку повномасштабної війни волинські піротехніки ДСНС проводять аварійно-рятувальні, відновлювальні роботи та очищення від вибухонебезпечних пристроїв деокупованих територій України.

За серпень група саперів обстежили 279,6 гектара території Чернігівщини, виявили 422 вибухонебезпечних предметів. Це – 374 артилерійських снарядів, 4 мінометних та 1 протитанкову міни, 3 реактивні боєприпаси, 2 од. касетних елементів та 25 од. вибухових речовин.

Тож з нагоди професійного свята – Дня рятувальника України та як подяку за високопрофесійне виконання службових обов’язків і сумлінну працю Сергій Мовенко вручив Почесні грамоти та Подяки голови обласної державної адміністрації кращим представникам служби 101.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

  • Левчука Юрія – головного спеціаліста відділу заходів цивільного захисту управління з питань цивільного захисту Волинської обласної державної адміністрації;
  • Гуля Олександра – прапорщика служби цивільного захисту командира відділення – водія 7 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону;
  • Дейнеку Романа – майора служби цивільного захисту, начальника відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено працівникам Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області:

  • Андрієвському Роману – старшому лейтенантові служби цивільного захисту, головному фахівцю сектору цивільного захисту Луцького районного управління;
  • Ящук Наталії – провідному фахівцеві відділу економіки і фінансів.