20210619093404.jpg, фото
19 червня 2021 року

Фермерство – надважливий сектор агропромислового комплексу Волині

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем фермера 

Другий рік поспіль в Україні відзначається професійне свято людей, яких по праву можна назвати господарями землі. День фермера, встановлений Указом Президента України, щорічно відзначатиметься 19 червня. 

Фермерство – надважливий сектор агропромислового комплексу, значення якого для економіки постійно зростає. Воно вимагає глибоких професійних знань, постійного самовдосконалення, повної самовіддачі, величезної відповідальності, колосальної працьовитості, господарської кмітливості і незмірної любові до своєї землі.

Все життя фермера – це важка щоденна праця, часто без вихідних і відпусток. Завдяки вашим старанням, шановні фермери, наполегливому та вмілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві Волині з кожним роком стають дедалі більш загальновизнаними. 

Застосовуючи сучасну техніку, впроваджуючи новітні технології, ви досягаєте високих прибутків та піднімаєте фермерське господарство на більш сучасний рівень. Ви не тільки виробляєте натуральні, свіжі та екологічно чисті продукти, а й створюєте нові робочі місця.

Сьогодні фермерство Волині активно рухається у напрямку від дрібних малорентабельних господарств до більш потужних об’єднань сільгоспвиробників – аграрних кластерів, що включають весь технологічний ланцюжок сільгоспвиробництва від виробника до переробних підприємств з інфраструктурою збуту.

Тож з нагоди професійного свята – Дня фермера щиро зичу процвітання і стабільності вашим фермерським господарствам, а вам – міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових здобутків. 

Щастя вам та вашим родинам, сімейного затишку, тепла, благополуччя та добробуту. 

З повагою 

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко