20210714121729.jpg, фото
14 липня 2021 року

Фото відновленого приймального відділення Волинської обласної клінічної лікарні

Сучасне медичне обладнання, розподіл пацієнтів, наявність медичних блоків та заїзди для швидкої – приймальне відділення Волинської обласної клінічної лікарні невдовзі прийматиме пацієнтів. Його будівельна готовність –  100%.

Слід зазначити, що реконструкція відділення екстреної медичної допомоги відбулася у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відновлення частини приміщень медичного закладу розпочалося у жовтні 2020 року.

Загальна кошторисна вартість об’єкту понад 20 мільйонів гривень. Кошти виділені з державного та обласного бюджетів. Для старту його повноцінної роботи очікують лише дозвільних документів.

Наразі у приймальному відділенні Волинської обласної клінічної лікарні уже встановлені потужний комп’ютерний томограф та рентген-апарат.

Також для відділення передбачені устаткування й обладнання, яке затверджено МОЗ України для всіх відділень екстреної медичної допомоги (УЗД–апарат, ендоскопічне обладнання, кардіомонітори, дифібрилятори, апарати ШВЛ та лабораторне обладнання).

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації