20181122093943.JPG, фото
22 листопада 2018 року

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко долучився до заходів з нагоди Дня Революції Гідності

Громадська панахида, покладання квітів, хвилина мовчання біля пам’ятника «Волинські Герої Небесної Сотні» на меморіальному комплексі «Вічної Слави» - так в обласному центрі Волині розпочалися пам’ятні заходи з нагоди Дня Революції Гідності.

У цей день, 21 листопада, День Гідності та Свободи владика Михаїл з духовенством відслужили панахиду за померлими на Майдані волинянами.

- Сьогоднішній день донедавна для всіх мирян був радісним, святковим. Але 2014 рік усе змінив. Тепер цей день тривожний в історії нашої держави. Це початок трагічної сторінки нашої історії, коли не лише через слово, а через конкретні вчинки ми виборюємо для себе щасливий завтрашній день, - зауважив владика.

Він зауважив, що ми маємо пишатися героями, які пішли захищати нашу свободу і незалежність. Маємо схиляти голови перед ними, їхніми батьками та рідними.

Опісля високопосадовці, рідні загиблих, духовенство та небайдужі волинян громадською ходою пройшли маршрутом: меморіальний комплекс «Вічної Слави» - проспект Перемоги – вулиця Винниченка – Театральний майдан.

В центрі Луцька відбувся скорботний захід «Герої не вмирають» біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України». Присутні вшанували загиблих, поклали квіти та лампадки до портретів героїв.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.