20211119114416.JPG, фото
19 листопада 2021 року

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко зустрівся з представниками Робочої групи, що перебуває на Волині з метою перевірки дотримання карантинних вимог

18-19 листопада на Волині перебуває Робоча група для перевірки в регіонах стану виконання облдержадміністраціями завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Вчора, 18 листопада, з представниками Робочої групи зустрівся очільник області Юрій Погуляйко.

Слід зазначити, що до складу зазначеної Робочої групи увійшли представники Міністерства розвитку громад та територій України, Національної поліції України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та ДУ Центру громадського здоров'я МОЗ України.

В ході робочого візиту представники Робочої групи проведуть вибіркову перевірку закладів освіти, охорони здоров’я, культури, громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування,  ринків тощо на предмет дотримання протиепідемічних обмежувальних заходів та стан вакцинальної кампанії.

Відтак, в ході робочої зустрічі з головою облдержадміністрації обговорено план та основні напрямки їх роботи протягом двох днів перебування на Волині.

 Управління інформаційної та внутрішньої політки облдержадміністрації