20190521174005.jpg, фото
21 травня 2019 року

ІІІ обласний фестиваль «Здорова молодь – здорова нація»

19 травня 2019 року Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Волинським обласним відділенням НОК України спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації було проведено ІІІ обласний фестиваль серед молоді за програмою Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація». В змаганнях прийняли участь 9 команд віком від 18 до 34 років з місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх», Академії рекреаційних технологій і права та Луцького педагогічного коледжу.

Основна ціль заходу пропаганда здорового способу життя та організація активного змістовного дозвілля молоді засобами фізичної культури і спорту.

З привітальним словом до учасників звернувся директор Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад та викладач Академії рекреаційних технологій і права Олександр Хриплюк.

Програма фестивалю складалась з 3 видів, таких як: настільний теніс,  силові вправи - підтягування на перекладині (чоловіки), згинання і розгинання рук в упорі лежачи (жінки) та естафети – «Смуга перешкод», «Флорбол» і «Попади в ціль».

В естафетах призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх»-2;

ІІ місце – Камінь-Каширського міського центру ФЗН «Спорт для всіх»;

ІІІ місце – Луцького міського центру ФЗН «Спорт для всіх» - «Юність».

Настільний теніс:

І місце – Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх»-2;

ІІ місце – Луцького міського центру ФЗН «Спорт для всіх» - «Стріла»;

ІІІ місце – Нововолинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

ЗФП:

І місце – Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх»-2;

ІІ місце – Луцького педагогічного коледжу;

ІІІ місце – Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх»-1.

В напруженій боротьбі перемогу здобула команда з Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх»-2 – Шемчук Роман, Матвейчук Галина,  друге  місце посіла команда з Луцького педагогічного коледжу – Гаврилюк Едуард, Вронська Мирослава і третє місце в команди з Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх»-1 – Ткачук Сергій, Рижанова Анастасія.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» нагородив переможці та призерів фестивалю грамотами, дипломами та медалями.

Переможці обласного Фестивалю будуть захищати честь Волинської області у Всеукраїнському фестивалі «Здорова молодь - здорова нація» який відбудеться у кінці травня в смт Лазурне, Херсонської області.

Під час фестивалю працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе».

Волинський обласни центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».