20210701152252.JPG, фото
01 липня 2021 року

Іваничівській територіальній громаді – 4 роки

Святковий концерт, дитячі атракціони, турнір шахів, показові виступи спортсменів, вручення нагород, фуд-зона та виставка народних умільців – Іваничівська територіальна громада вчора, 30 червня 2021 року відзначала 4-ту річницю із дня створення.

До урочистостей долучилися представники місцевого самоврядування, обласна та районна влада, священнослужителі і жителі територіальної громади.

За дорученням очільника області Юрія Погуляйка привітати мешканців громади та голову Іваничівської селищної ради Лідію Томашевську із святковою датою приїхала заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

«Сьогодні вам 4 роки, а це рік пізнання та самоствердження. Ви знайшли свій шлях і розбудовуєтеся, тож бажаю вам віри у те, що ви творите. Бажаю вам надії на краще майбутнє, з тими діями, які ви впроваджуєте,  – сказала у вітальному слові Людмила Тимощук. –  Нехай любов буде у кожному серці один до одного і до землі, на якій ви живете. Адже немає майбутнього ні в держави, ні в громади, коли не пам’ятають свого коріння. Зі святом вас, бажаю миру, поваги, здоров’я та добра».

Відтак, з нагоди свята заступниця голови ОДА вручила Почесні грамоти Волинської обласної державної адміністрації:

 – Аллі Баранчук – директорці комунального некомерційного підприємства «Іваничівська багатопрофільна лікарня»;

– Миколі Павлюку – директору зерносушильного комплексу товариства з обмеженою відповідальністю «П’ятидні», смт Іваничі.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації