20200917174246.JPG, фото
17 вересня 2020 року

Керівництво області привітало волинських рятувальників із професійним святом

У день професійного свята українських рятувальників, що відзначається в Україні 17 вересня, заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко спільно із головою обласної ради Іриною Вахович завітали на урочисту академію, що відбулася з нагоди Дня рятівника на території 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини, що у м.Луцьку.

«Шановні рятівники, вітаю вас із професійним святом. Дійсно, ваша служба вимагає дуже багато витримки та мужності, тому хочу побажати вам і вашим родинам міцного здоров’я. Нехай у служінні народу вам допомагає Господь», - вітаючи, сказав Олександр Троханенко.

Як подяку за старанну працю заступник голови ОДА вручив Почесні грамоти та Подяку голови облдержадміністрації кращим представникам служби 101. Зокрема, Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено

- Віталія Прусака, підполковника служби цивільного захисту, старшого помічника начальника чергової зміни (з питань оперативного реагування) оперативно-координаційного центру,

- Сергія Свищука, майора служби цивільного захисту, головного інспектора Любешівського районного сектору.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

- Марині Матвійчук, молодшому сержантові служби цивільного захисту, диспетчеру 6 державної пожежно-рятувальної частини.

Слід зауважити, що з початку року волинські рятувальники здійснили понад 4 тис. виїздів за сигналом тривоги. Ліквідували 1294 пожежі, та завдяки чітким і злагодженим діям з пожеж врятували 16 людей. Також виконано понад 420 аварійно-рятувальних робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій, під час яких врятували 32 людини.

Управління інформаційної політки та цифрової трансформації облдержадміністрації.