20221129140104.JPG, фото
29 листопада 2022 року

Керівництво області зустрілося із волинськими спортсменами, що представляли Україну на міжнародних змаганнях

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом привітали волинських спортсменів з успішними виступами на чемпіонаті світу з кікбоксингу та чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате.

Посадовці привітали з перемогами та подякували за здобутки трьох призерів чемпіонату світу з кікбоксингу та їх тренера, а також призера чемпіонату Європи з кіокушинкай карате і його тренера-викладача.

Зокрема, відзнаки та подяки отримали:

Софія Подвальна - Майстер спорту України з кікбоксингу ISKA, виборола І місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA у ваговій категорії 55 кг (31 жовтня - 6 листопада 2022 року у місті Кемер в Туреччині).

Руслан Ткачук - зайняв І місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA серед юнаків у ваговій категорії 75 кг (31 жовтня - 6 листопада 2022 року у місті Кемер в Туреччині).

Артем Кучерук - зайняв П місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA серед юнаків у ваговій категорії 55 кг (31 жовтня - 6 листопада 2022 року у місті Кемер в Туреччині).

Андрій Подвальний - Майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ВТКА, тренер-викладач призерів чемпіонату світу з ISKA кікбоксингу Софії Подвальної, Руслана Ткачука, Артема Кучерука.

Фрунзік Королік - завоював срібну нагороду в абсолютній ваговій категорії серед молоді у чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате, що відбувся 03-05 листопада 2022 року в місті Софія (Болгарія).

Віктор Москвич - тренер-викладач Фрунзіка Короліка, срібного призера чемпіонату Європи з кіокушинкай карате.

Це спортсмени-волиняни, котрі входили до збірних команд України.

До слова, як повідомив Віктор Москвич, збірна України цьогоріч завоювала ІІ командне місце на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате. Склад збірної був дуже потужний. Атмосфера була дуже дружня та командна. Підтримка України – теж була відчутна. Для прикладу, коли волинянин у поєдинку переміг потенційного чемпіона Європи з кіокушинкай карате (болгарина), то збірна Болгарії підійшла і привітала волинянина з перемогою, відзначивши його абсолютну першість у бою.

Тренер призерів чемпіонату світу з ISKA кікбоксингу Андрій Подвальний також розповів про теплий прийом українців за кордоном, але відзначив, що усі були здивовані високій підготовці українців на чемпіонат попри військовий стан в країні.

«Загалом майже всі спортсмени України здобули призові місця. Європейці дуже дивувались цьому, бо у нас в країні війна, а ми все одно підготовлені і показуємо високі результати. Ніби і не знижували обертів. Але ми всі усвідомлюємо – мусимо бути сильними», - розповів Андрій Подвальний.

Також користуючись нагодою, звернувся із проханням допомогти з невеликим генератором, аби підтримувати систему опалення у тренувальному приміщенні при вимкненні електроенергії. Хвилюються, що при мінусовій температурі зруйнуються батареї.

Тож начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко запевнив, що обов’язково посприяють у вирішенні цього питання.