20211001174012.jpg, фото
01 жовтня 2021 року

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури відзначило 70-річний ювілей

З нагоди свята у стінах вузу сьогодні, 1 жовтня, відбулися урочистості. Викладацький склад та студентський колектив з 70-річчям з дня заснування освітнього закладу привітала заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.  

До слова, свою діяльність Луцьке ВПУ будівництва та архітектури розпочало ще у 1951 році у статусі школи механізації. Згодом змінилася не лише назва закладу, а й значно покращилася його матеріальна база та розширився викладацький склад. Зважаючи за затребуваність на Волині у кадрах для будівельної індустрії, з 1960 року годом училище змінює свій профіль та стає будівельним. 

Сьогодні училище – це сучасний навчальний заклад, який має потужну матеріальну базу та висококваліфіковані педагогічні кадри, а відтак забезпечує підготовку робітників і фахівців у відповідності з сучасними соціально-економічними реаліями та запитами ринку праці. Нині у закладі здійснюється ступенева інтегрована підготовка за 15 професіями і 3 спеціальностями у 29 навчальних групах. Замовниками кадрів на сьогодні є понад 30 підприємств міста та області. 

Вітаючи зі святом, заступниця голови облдержадміністрації зазначила, що Луцьке ВПУ будівництва та архітектури є одним з найкращих в Україні та готує спеціалістів надважливих галузей. 

«Вітаю вас з поважним ювілеєм. 70 років для Всесвіту – це миттєвість, 70 для людини – це життя, а для навчального закладу 70 – це історія, – звернулася Людмила Тимощук до учасників урочистостей. – Завдячуючи праці тих людей, які створили цей заклад, які навчають та готують у цих стінах професійні кадри, бачать у молоді талант та допомагають розвинути його, Україна буде процвітати. Тож зичу усім вам, викладачам, майстрам та студентам міцного здоров’я, і нехай у ваших домівках завжди панують щастя і добробут». 

З нагоди 70-річчя державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури» Людмила Тимощук вручила відзнаки працівникам навчального закладу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молоді.  

Зокрема, Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримали викладач математики Володимир Корінчук, методист Мирослава Соловкіна, майстри виробничого навчання Надія Прохоренко та Тетяна Ткаченко. 

У свою чергу Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено викладачеві біології та географії Фаїні Гупало, викладачеві спецдисциплін Ларисі Півнюк, а також майстрам виробничого навчання Людмилі Ільченко та Петру Приймачуку. 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністраці