20211021164935.JPG, фото
21 жовтня 2021 року

На Волині активно триває підключення об’єктів житлового фонду до теплопостачання

Опалювальний сезон в області набирає обертів. До тепла активно підключаються об’єкти соціальної сфери та житлові будинки.

Стан готовності та терміни початку опалювального періоду обговорили під час засідання Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2021/22 років під керівництвом Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова в режимі відеоселектору.

У студії Волинської ОДА голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, його перший заступник Сергій Мовенко, заступники Ігор Чуліпа та Олександр Троханенко.

«Не дивлячись на відносно теплу погоду сьогодні та за прогнозами завтра, маємо вчасно забезпечити тепло в оселях людей. Адже технічна готовність об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального періоду становить майже 100 відсотків. Урядом проведено колосальну роботу, всі умови створено для вчасного старту та сталого проведення опалювального сезону», – підкреслив Олексій Чернишов.

За словами Міністра, Волинь одна із лідерів серед областей, де практично вирішенні питання підключення житлового фонду до теплопостачання. 

Під час засідання обговорили питання щодо стану готовності та термінів початку опалювального періоду 2021/22 року, динаміку укладення договорів на постачання природного газу з бюджетними організаціями, а також заслухали голів ОДА щодо переходу побутових споживачів до НАК «Нафтогаз України».                   

Зазначимо, вчора Олексій Чернишов повідомив про те, що Уряд прийняв рішення, що створює передумови для зняття арештів з рахунків підприємств ТКЕ і дозволяє розпочати процес укладання договорів  реструктуризації боргів за спожиті енергоносії.                                                                                      

Нагадаємо, 30 вересня між Кабінетом Міністрів в особі Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та територій та Міністра енергетики, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування, «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води у прийдешньому опалювальному сезоні (2021-2022 рр.).