20220127181919.JPG, фото
27 січня 2022, 18:17

На Волині говорили про створення інформаційного плану для територіальних громад

Вчора, 26 січня 2022 року, у Луцьку на базі Центру адміністративних послуг відбувся тренінг для комунікаційників волинських територіальних громад. Під час заходу присутні спілкувалися про ключові повідомлення, канали та інструменти інформування.

Організатори заходу – проєкт «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні» спільно із командою Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

З вітальним словом до присутніх звернулася керівниця луцького ЦНАПу Лариса Карп'як, яка наголосила на важливості постійного навчання та оновлення знань.

Під час заходу представники тергромад поспілкувалися про ситуаційний аналіз, формулювання комунікаційних цілей, роботу з цільовими аудиторіями, практичне обговорення гендерному паспорту громади. Також вони дізналися як написати повідомлення, яке працює та виконали практичне завдання по створенню інформаційного плану.

Захід мав чималий відгук від громад, адже вони мали змогу поспілкуватися з професіоналами своєї справи та дізнатися більше про комунікації. 

За інформацією Волинського регіонального відділення Асоціації міст України