20201123173430.jpg, фото
23 листопада 2020 року

На Волині не припиняє функціонувати робоча група з вирішення податкових питань аграрних підприємств

«Аграрії області можуть звернутися із питаннями, які виникли при реєстрації податкових накладних, до робочої групи, яка функціонує при Волинській ОДА», – зазначив сьогодні під час онлайн-зустрічі робочої групи з оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко. 

Нагадаємо, на Волині створено робочу групу на чолі із Олександром Троханенком з метою напрацювання шляхів, механізму і способів врегулювання питань, що виникають при реєстрації податкових накладних фермерськими господарствами.

Під час засідання присутні обговорили основні труднощі, які наразі виникають у фермерів, та запропонували шляхи їх вирішення. Зокрема, сьогодні розглянули причини призупинення реєстрації податкових накладних та питання не нарахування ПДВ при втратах сільськогосподарської продукції, посівів, гибелі тварин, пов’язаних з форс-мажорними обставинами.

Слід зазначити, що волинські аграрії зіткнувшись із проблемами в податкових питаннях, мають змогу на місцях отримати допомогу та консультацію. Конкретні питання, які виникають у фермерів фіксуються та розглядаються відповідною комісією.

У разі виникнення проблемних питань пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) у Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою у їх реєстрації, рекомендовано звертатися до секретаря обласної робочої групи - Іванова Вадима Аркадійовича, начальника відділу аналітики податкових ризиків управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Волинській області за тел. (0332) 777 116.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації