20230501131117.JPG, фото
01 травня 2023, 12:46

На Волині планують створити маркетплейс крафтових товарів

У Дія.Бізнес Луцьк обговорили створення онлайн-майданчику з крафтовими товарами від виробників Волині. Участь в заході взяли представники Смідинської, Шацької, Ратнівської і Городищенської громад, підприємці, науковці та студенти ЛНТУ.

Детальніше про ідею розповіла заступниця голови ОДА (CDTO) Вікторія Левчук.

«Коли ми почали працювати з громадами, ми побачили, що є великий потенціал. Багато хто може знати про сири з Шацька, але не знати про виробництво сирів у Камінь-Каширській громаді до прикладу. – зазначила Вікторія Левчук. – Ми завжди говоримо, що цифровізація – це нові можливості. Тому хочемо зробити цифрову платформу, яка об’єднала б волинських виробників крафтових продуктів».

Тож учасники заходу зібралися, аби обговорити цей задум, щоб створити корисну і ефективну платформу, як для виробників, так і для покупців.

«Волині є чим пишатися і що показати не лише споживачам нашого регіону, а й далекого за його межами. Волинь є майстернею дуже класних крафтових продуктів», – додала заступниця голови ОДА.

Слід зазначити, що крафтовим називається будь-який продукт, зроблений власноруч і, як правило, в невеликих обсягах. Найголовніше у крафтовому виробництві – це якість, починаючи з відбору сировини і закінчуючи технологією виробництва.

Захід пройшов в рамках «Проєкту офіс впровадження цифрових рішень “Digital Volyn”».

Цифровізуємо Волинь разом💪