20221102160547.jpg, фото
02 листопада 2022 року

На Волині презентували «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn»

«Digital Volyn» створено з метою підтримки цифрової трансформації регіону та підвищення спроможності органів державної влади, місцевого самоврядування у плануванні та впровадженні цифрових перетворень на місцях.

Проєкт «Офіс впровадження цифрових рішень  «Digital Volyn» реалізовується ВОГО «Асоціація регіонального розвитку» у партнерстві з Волинською обласною військовою адміністрацією за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

За словами заступниці голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторії Левчук, проєкт  «Digital Volyn» мав запрацювати ще у березні цього року. На жаль, через повномасштабну війну запуск роботи Офісу довелось відкласти.

«Сьогодні ж, завдяки Збройним силам України, тісній співпраці партнерів та міжнародних донорів ми маємо можливість презентувати «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn», – зазначила Вікторія Левчук.

До учасників заходу в онлайн-режимі звернулася Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«Сьогоднішня презентація Офісу «Digital Volyn» – ознака того, що цифрова трансформація в нашій країні триватиме попри будь-які виклики. Співпраця з регіонами та їх цифровий розвиток залишається пріоритетними напрямками для Мінцифри», – наголосила посадовиця.

Незмінним партнером впровадження цифровізації на Волині є Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії. Сергій Гунько, координатор з цифрової трансформації регіонів EGAP розповів, що програма в Україні реалізується з 2015 року. 

«Ми системно підтримуємо Мінцифру у проектах загальнонаціонального рівня. Це – портали «Дія.Цифрова освіта», «Дія.Цифрова громада», який буде презентований найближчими днями. Це і послуги в Дії, такі як єМалятко, електрона реєстрація місця проживання, послуги реєстрації бізнесу тощо, – розповів Сергій Гунько. – Працюємо і на регіональному рівні. Волинська обласна державна адміністрація є нашим давнім і надійним партнером. Наша співпраця спрямована на системну роботу в напрямку цифровізації регіону. Тому проектний офіс, який сьогодні стартує і призначений для того щоб цифровізація на Волині стала більш системною. Вірю, що «Digital Volyn» підтримає Волинську обласну державну адміністрацію на шляху цифрових перетворень та цифрового розвитку».

До презентації проєктного офісу долучився і перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко. Найперше він подякував усім, хто сприяє та постійно допомагає втілювати цифрові ідеї та рішення на Волині.

«Відкриття проєктного офісу «Digital Volyn» посилить діалог між владою, громадськістю, бізнесом, партнерами та міжнародними донорами», – сказав Сергій Мовенко.

Керівник «Офіс впровадження цифрових рішень  «Digital Volyn» – Петро Гоцалюк.

Активності в рамках проєкту передбачають проведення відбору 8 пілотних територіальних громад для розробки Програм інформатизації та каталогів інвестиційної привабливості громад за відкритим конкурсом. Прийом заявок на конкурсний відбір 8 пілотних громад триватиме до 16 листопада 2022 року. Детальніше: https://cutt.ly/ZNUlXZP.

Також проєкт передбачає навчання з впровадження заходів кібербезпеки та кібергігієни, проведення просвітницьких заходів із ВПО. Зокрема внутрішньо переміщенні особи матимуть можливість отримати доступ до цифрових сервісів на базі проєктного офісу.

Слідкувати за новинами «Digital Volyn» можна підписавшись на ФБ сторінку

проєкту https://www.facebook.com/digitalvolyn/ та ФБ сторінку «Цифрова Волинь ОВА»  https://www.facebook.com/DigitalVolynRegion