20221104151856.jpg, фото
04 листопада 2022, 15:14

На Волині відбувся семінар з основ кібербезпеки та кібергігієни

Сьогодні, 4 листопада 2022 року, відбувся семінар з основ кібербезпеки та кібергігієни для представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Волині. Захід провели з ініціативи Цифрова Волинь спільно з командою CRDF Global в Україні.

«Декілька тижнів тому, спільно з начальником Волинської ОВА підписали меморандум про співпрацю з CRDF Україна. Це навчання є першим заходом в рамках нашого співробітництва і сподіваємося, що це стане початком міцної співпраці й надалі, – зазначила заступниця голови ОДА з питань цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук. – Сьогоднішній захід ще раз доводить, наскільки українці сильна нація. Тому що, незважаючи на війну і всі труднощі, з якими ми стикаємося, ми продовжуємо навчатися та розвивавати нашу країну». 

Семінар провів голова комітету кіберстійкості бізнесу АПКБУ Віталій Якушев. Він зауважив, що питання кібербезпеки та кібергігєни залишаються одним із пріоритетних на сьогодні.

У рамках семінару учасники підвищили свою компетенцію та вдосконалили знання про:

🔹двофакторну автентифікацію та безпеку профілів месенджерів/соцмереж,

🔹створення надійного паролю та перевірка чи є він в інтернеті,

🔹шахрайство по телефону та з платіжними картками,

🔹роботу з VPN та ризики використання незахищеної мережі Wi-Fi,

🔹безпекові моменти в роботі з цифровими підписами,

🔹захист інформації та особистих пристроїв.

Слід зазначити, що навчальні програми із кібербезпеки, кібергігієни, цифрової та медіаграмотності реалізуються CRDF Global в Україні за підтримки Ради національної безпеки і оборони України, Національного координаційного центру кібербезпеки та Державного Департаменту США.