20210705164943.jpg, фото
05 липня 2021 року

На Волині відновлено проведення обласного спортивного фестивалю

Перший обласний фестиваль фізичної культури і спорту серед територіальних громад Волині відбувся вчора, 4 липня 2021 року в смт Гуща Рівненської територіальної громади Ковельського району. Аби привітати учасників фестивалю, за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка Ковельщину з робочим візитом відвідав заступник очільника області Анатолій Костик. Також участь у заході взяв голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Слід зазначити, що це перший обласний фестиваль фізичної культури і спорту серед територіальних громад Волині. Останній такий захід відбувся у 2014 році серед спортивних команд районів та міст. 

Цьогоріч обласний фестиваль фізичної культури і спорту, організований Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», проходив у Рівненській територіальній громаді, зокрема, в смт Гуща, що на Ковельщині. Участь у нинішньому спортивному заході взяли 37 територіальних громад області.

Основною метою обласного фестивалю є популяризація фізичної культури і спорту серед населення області, пропаганда здорового способу життя, активізація фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної та спортивної роботи серед населення.

Учасників обласного фестивалю привітав заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

«Приємно відзначити, що на Волині відновлено такий масовий і потрібний захід, – зазначив заступник очільника області. – Сподіваюся, що проведення обласного фестивалю фізичної культури і спорту стане традиційним. А сьогодні бажаю усім учасникам удачі, сили духу і яскравих перемог».

Відтак, перший етап проведення фестивалю передбачав місцеві змагання серед установ і організацій в міських, селищних, сільських територіальних громадах та проходив за рахунок фінансування місцевих бюджетів цих громад.

Другий етап – обласні змагання серед міських, селищних, сільських територіальних громад. Витрати з організації та проведення другого етапу фестивалю здійснювалися за рахунок кооперування коштів Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», Рівненської сільської територіальної громади, громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області», а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

До слова, обов’язковою умовою для участі у фестивалі була участь у складі команди від територіальної громади одного учасника бойових дій на Сході України.

Змагання фестивалю проводилися з таких видів масового спорту: пляжний волейбол, риболовний спорт, шашки, дартс, гирьовий спорт, боча, змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», «Козацькі розваги» та «Перетягування линви».

Переможці та призери фестивалю в загальнокомандному заліку серед міських, селищних і сільських територіальних громад отримали кубки, дипломи та призи, а в командних та особистих змаганнях – дипломи та медалі від організаторів змагань.

Слід зазначити, що під час фестивалю голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку оголошено Подяку директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександра Кулакова за сприяння у розвитку фізичної культури і спорту у Волинській області.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації