20191003211113.JPG, фото
03 жовтня 2019 року

На Волині відзначили День бійця територіальної оборони. Фоторепортаж

Попри холодну та дощову погоду на військовому полігоні поблизу Володимира-Волинського зібралися близько сотні представників підрозділів територіальної оборони з усіх районів Волині. У четвер, 3 жовтня 2019 року, на стрільбищі відзначили День бійця територіальної оборони, який в Україні святкують в першу суботу жовтня.

Варто зазначити, що змагання з нагоди цього свята на Волині проходять лише вдруге. Однак, стануть традиційними, запевняють в обласному комісаріаті. До слова, територіальна оборона Волині до 2014 року носила здебільшого епізодичний характер. А після подій, що розгорнулися на Сході України, сформували перший батальйон тероборони “Волинь”.

Завітав на захід начальник відділу з питань оборонної роботи управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органи обласної державної адміністрації Віктор Шрамко:

Нам не звикати до складних погодних умов, адже головне завдання сьогодні — отримати в результаті натреновані підрозділи тероборони, які завжди “триматимуть порох сухим” та в найскладніші хвилини будуть готовими до захисту нашої держави. Бажаю успіхів у змаганнях, Я впевнений, ви покажете найкращі результати! - промовив Віткор Сергійович.

Опісля присутні приступили до виконання завдань з вогневої підготовки. Після проведення інструктажу з техніки безпеки представники команд почергово вправлялися у стрільбі зі зброї, а саме пістолета Макарова, ручного кулемета Калашникова та рушниці (відпрацьовували бінокулярну стрільбу — стрільбу без прицілювання).

Після проходження усіх завдань особовий склад управлінь, бригад і батальйонів рот охорони Волинської області вишикувався для відзначення переможців змагань. Нагороджував кращих стрільців — керівник апарату обласної державної адміністрації Богдан Гончарук.

Я дякую усім вам, що попри складні погодні умови ви прибули на полігон та змагалися, бо територіальна оборона не залежить від погоди. Найперше хочу побажати усім нам, щоб в Україні запанував мир. Нехай ці навички ніколи не доведеться нікому з вас застосовувати на практиці, — звернувся до присутніх Богдан Олександрович.

Так, за підсумками 2019 навчального року, Почесною грамотою обласної державної адміністрації та перехідним кубком “Кращий військовий комісаріат Волинської області з питань організації та підготовки підрозділів територіальної оборони” нагородили Володимир-Волинський об'єднаний військовий комісаріат (військовий комісар — підполковник Руслан Яцій). Подяку голови обласної державної адміністрації та перехідний вимпел “Кращий підрозділ тероборони Волинської області” вручили військовій частині А7063 (місто Ковель, командир — майор Олексій Шумік).

За 1 місце у змаганнях з вогневої підготовки під час проведення в області Дня територіальної оборони відзначили команду військової частини А7062 (місто Луцьк, військовий комісар — полковник Василь Худик). За зайняте друге місце — команду роти охорони Камінь-Каширського районного комісаріату (військовий комісар — підполковник Сергій Швачко). За третє — команду роти охорони Володимир-Волинського об'єднаного районного військового комісаріату (військовий комісар — підполковник Руслан Яцій). Також нагородили громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону “БУГ” (керівник — Олександр Калюжний) за сприяння Збройним Силам України у вирішенні питань підготовки підрозділів територіальної оборони та з нагоди проведення в області Дня бійця територіальної оборони.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.