20191015084000.jpg, фото
14 жовтня 2019 року

На Волині вшанували пам’ять Захисників, що віддали життя за Україну

Відзначення Дня захисника України на Волині розпочалося із покладання квітів до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» на Театральному майдані м. Луцька та могил полеглим воїнам АТО на Алеї почесних поховань у с. Гаразджа Луцького району. Вшанувати загиблих Героїв у російсько-українській війні прибув і заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.

Спершу, представники влади, духовенства, громадськості та родини загиблих зібралися на Театральній площі обласного центру, де поклали квіти до фотостенду Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».

Опісля усі вирушили на Алею почесних поховань у с. Гаразджа Луцького району.

- Ми, люди, маємо таку здатність – деколи навіть хороші, святі, благоговійні моменти нашого життя перетворювати на гарну традицію. Але коли ми стоїмо перед надгробками наших Героїв, коли ми дивимося на їх фото, тобто дивимося їм у вічі, то кожен з нас повинен для себе усвідомити, що ми не маємо права перетворити це на традицію. В першу чергу, ми маємо віддати їм свою повагу, ми маємо засвідчити свою пам’ять. Окрім того, ми повинні і ще раз для себе нагадати заради чого і кого вони загинули. І пам’ятати, що ще нічого не закінчилося у нашій країні. На жаль, триває війна. І для того, щоби усе це скінчилося, ми маємо бути, як ніколи, єдиними. І сьогодні ми повинні вистояти, як би це важко не було. Разом і до кінця! – сказав намісник Жидичинського чоловічого монастиря, архімандрит Костянтин перед відправлення панахиди.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.