20201014150344.JPG, фото
14 жовтня 2020 року

На Волині вшанували пам’ять Захисників України

День захисника України – свято, що тісно повязане із героїзмом українського народу та пам’ятю і скорботою від втрат великих людей.

Саме тому цього дня у м.Луцьк та всій території Волині відбуваються заходи вшанування пам’яті тих, хто у всі часи боронив Україну та віддав за неї життя.

Зокрема, сьогодні, 14 жовтня 2020-го року, відбулась панахида та покладання квітів біля пам’ятних знаків, встановлених волинянам, які героїчно загинули захищаючи незалежність нашої держави. Це фотостенд «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України»,  меморіальний комплекс «Вічна Слава» в адміністративному центрі області та Алея почесних поховань у с.Гаразджа Луцького району.

Віддали шану полеглим Героям і влада області та міста Луцьк. Серед присутніх – перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, заступник голови Анатолій Костик, голова обласної ради Ірина Вахович та виконувач обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

«Будьмо вдячні матерям та батькам, що виховали Героїв, а зараз переживають біль втрати своїх синів. Сім’ям, які зараз чекають щасливе повернення до дому близьких. Сьогодні ми тут, аби вшанувати світлу пам’ять усіх загиблих, розділити з вами горе втрати та підтримати тих, хто в цю хвилину захищає нас. Слава Україні», - зазначив Сергій Мовенко.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.