20190131172217.JPG, фото
31 січня 2019, 17:21

Невдовзі запрацює амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селі Піддубці Луцького району

Реконструкція приміщення Піддубцівського фельдшерсько-акушерського пункту під розміщення Піддубцівської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини, що у Луцькому районі, вже на стадії завершення. Заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось, який проінспектував стан будівельних робіт сьогодні, 31 січня 2019 року, оцінив готовність у 98%.

Нагадаємо, реконструкція здійснюється в рамках будівельного компоненту субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» спільного з проектом «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».

Заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось повідомив, що амбулаторію вдасться запустити вже в лютому цього року.

— Залишилося підключити електроенергію, покласти лінолеум в деяких кімнатах. Але для цього потрібні певні плюсові температури. Окрім того, що стосується внутрішніх робіт – залишилося усунути дрібні недоліки, на які ми сьогодні вказали. Також потрібно облагородити територію. Тільки потепліє – підрядники цим займуться, – зауважив Валентин Іванович.

Головна лікарка амбулаторії Оксана Чертюк розповіла, що штат медичного закладу укомплектований та готовий до роботи. Окрім того, для запуску амбулаторії є необхідний мінімум обладнання та меблів. Те, чого не вистачає – закуплять за кошти Світового банку, торги вже тривають. Загалом на реконструкцію Піддубцівської амбулаторії передбачено близько 5 мільйонів гривень.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.