20190704152111.JPG, фото
04 липня 2019 року

Олександр Киричук подякував поліцейським за безпеку у домівках волинян

На Волині відзначають 4-у річницю створення Національної поліції України. З нагоди свята сьогодні, 4 липня 2019 року, у приміщенні обласного управління – урочистості. Очільник головного управління нацполіції в регіоні Петро Шпига передав вітання від міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та від керівника Національної поліції Сергія Князєва, також привітав особисто.

— Згадую хвилини, коли ми відзначали першу річницю нашого свята. Однак, час невпинний – і сьогодні вже чотири роки з дня створення Національної поліції України. В нас за плечами щоденна клопітка, важка праця. Кожного дня перед нами стають нові виклики долі і ми розуміємо, що ніхто крім нас, що люди на нас сподіваються. Мені приємно констатувати той факт, що згідно останнього соціологічного опитування, яке проводилося на рівні всієї держави, наша волинська поліція займає почесне третє місце в рейтингу довіри громадян 37,3%. Цей факт говорить про те, що в нас в області працюються високопрофесійні люди, – відзначив Петро Петрович.

Окрім того, очільник обласної поліції зауважив, що високий рівень довіри – це заслуга всього колективу. Він подякував присутнім та побажав працівникам поліції та їхнім родинам міцного здоров`я, успіхів у роботі та віри у краще майбутнє. Зауважимо, що на заході хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих поліцейських, що загинули під час бойових дій на Сході України.

До привітань також долучилися й представники влади. Серед них – т. в. о. голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук.

— Я вітаю вас з професійним святом. Ви впевнено та чітко виконуєте поставлені вам завдання на чолі з мудрим керівником. Я хочу подякувати вам за вашу працю. Вона дуже важлива, бо завдяки їй в домівках волинян панує безпека та затишок. Нехай і у ваших оселях завжди буде добро, радість та спокій, – промовив Олександр Олексійович.

Окрім слів привітань, високопосадовець відзначив почесними грамотами та подяками кращих поліцейських області.

Так, за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку в області та з нагоди Дня Національної поліції України працівників Головного управління Національної поліції в області нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації старшого лейтенанта поліції, старшого інспектора роти патрульної служби поліції особливого призначення “Світязь” Василя Борща, капітана поліції, начальницю сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Юлію Дедовець, майора поліції, начальника сектору боротьби з незаконним обігом зброї та вибухівки управління карного розшуку Сергія Лавренчука.

Окрім того, оголошено подяку голови обласної державної адміністрації майорові поліції, начальниці організаційно-аналітичного сектору управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Валентині Афанасьєвій, майорові поліції, інспекторці відділу режиму та технічного захисту інформації Тетяні Галян, старшому лейтенантові поліції, інспекторові відділу організації діяльності груп реагування управління превентивної діяльності Андрію Колбу, майору поліції, старшому інспекторові-черговому чергової частини управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Юрію Савчуку, лейтенантові поліції, інспекторові роти № 4 батальйону управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Роману Оксентюку.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.