20190906155301.JPG, фото
06 вересня 2019 року

Олександр Киричук привітав трудові колективи АТ «Волиньгаз» та ТзОВ «Волиньгаззбут» з професійним святом

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук привітав з професійним святом трудові колективи АТ «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» та ТзОВ «Волиньгаззбут» під час урочистостей, що відбулися сьогодні, 6 вересня 2019 року.

- Ваша праця, звичайно, недооцінена. Знаю це з особистого досвіду. Доки у нас не підніметься економіка, ваша праця та підприємств, що постачають газ, буде завжди недооцінена. Але я знаю наскільки вона важлива. В кожну домівку ви несете комфорт та добробут. І це щоденна титанічна праця. Тому бажаю вашому підприємству ніколи не зупинятися і рухатися лише уперед. Усім працівникам зичу міцного здоров’я, щастя та благополуччя. А найголовніше – мирного неба, адже після нашої перемоги, на мою думку, розквітне галузь газової та нафтопереробної промисловості. Дякую вам за працю, вона дуже важлива. Зі святом, - вітаючи, сказав Олександр Киричук.

Також керівник виконавчої гілки влади в області відзначив Почесними грамотами обласної державної адміністрації та Подяками працівників акціонерного товариства «Волиньгаз». Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань газопостачання і газифікації в області та з нагоди професійного свята Почесні грамоти ОДА отримали:

- Віктор Гурба - старший майстер Ківерцівської дільниці Луцького відділення служби контролю за виробництвом управління експлуатації,

- Георгій Ройко - водій автотранспортних засобів Луцького відділення служби автотранспорту.

Подяку оголошено:

Святославу Палюху - старшому майстрові Ковельського відділення служби контролю за виробництвом управління експлуатації,

Олександру Совальському - слюсареві з експлуатації та ремонту підземних газопроводів четвертого розряду групи експлуатації мереж Камінь-Каширської дільниці, служби експлуатації систем газопостачання Ратнівського відділення.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.