20230124173039.JPG, фото
24 січня 2023, 17:30

Волинська ОДА та Всесвітня продовольча програма ООН домовилися про співпрацю

Сьогодні, 24 січня 2023 року, заступники голови ОДА Олександр Троханенко та Мирослава Якимчук зустрілися з головою Львівського офісу Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) Еллен Крамер.

Всесвітня продовольча програма – ланка Організації Об'єднаних Націй з питань надання харчової допомоги і є найбільшим підрозділом гуманітарної допомоги. ВПП забезпечує продуктами близько 90 мільйонів людей протягом року, 58 з яких діти.

Організація працює в Україні з 2014 року, зокрема надаючи допомогу регіонам, які постраждали від війни. Найперше, ВПП надає допомогу найбільш вразливим групам населення, людям, які повернулися до постійних місць проживання та дітям, що знаходять під ризиком недоїдання.

Програма співпрацює з Міністерством соціальної політики та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Відтак, завдяки такій спільній роботі, через платформу єДопомога майже 71 тисяча жителів Волині отримали загалом 12 млн доларів міжнародної допомоги. Нагадаємо, це виплата в 2 220 гривень на члена сім'ї упродовж 3 місяців.

Також ВПП є партнером ініціативи Олени Зеленської та Міносвіти щодо покращення харчування для дітей у школах.

«Ми приїхали, аби налагодити з вами співробітництво та у разі потреби в допомозі ви знали куди звертатися», – зазначила Еллен Крамер.

Водночас, Олександр Троханенко подякував гостям за візит та запевнив, що така співпраця забезпечить необхідними речами внутрішніх переселенців, які знайшли прихисток на Волині та наблизить нашу країну до перемоги.