20190326095555.png, фото
26 березня 2019, 09:53

Понад 7 тисяч волинян взяли участь у пробному ЗНО-2019

16 та 23 березня відбулося пробне тестування з 11 предметів, винесених для проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Загалом понад 7 тисяч волинян виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО. З них близько 4,5 тис. учасників зареєструвалися на проходження тестування з двох предметів.

Для проходження ПЗНО на базі шкіл, закладів професійно-технічної освіти, коледжів та університетів обласному центрі, містах обласного значення та районних центрах Волинської області було облаштовано 46 пунктів тестування.

Зокрема, 31 пункт пробного ЗНО функціонував 16 березня під час проходження тестування з української мови та літератури. Натомість 23 березня для пробного випробування з решти 10 предметів ЗНО було задіяно 18 пунктів тестування. З них: 4 пункти у містах Луцьку та Ковелі було обладнано аудіотехнікою для проведення  тестування з іноземних мов, під час якого учасники виконували завдання з розділу «Розуміння мови на слух (аудіювання)».

До слова, найбільше учасників взяли участь у пробному ЗНО - 2019 з української мови та літератури (6 тис. 180), математики (1 тис. 491), історії України (1 тис. 466) та англійської мови (905  учасників). Найменше – 1 зареєстрований учасник – пройшов пробне тестування з французької мови.

Загалом на пункти пробного тестування з’явилися 96,7% зареєстрованих волинян.

Слід зазначити, що визначення результатів ПЗНО за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів здійснюється за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» на інформаційній сторінці учасника, що розміщена на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Відтак, з 22 березня 2019 року на інформаційних сторінках учасників розміщено результати тестування з української мови та літератури. А результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької мов будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 29 березня 2019 року.

Учасники, які не з’явилися для проходження пробного тестування, мають право отримати примірник тестового зошита й бланків відповідей в пункті тестування упродовж 3-х днів після проведення пробного ЗНО.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.