20221109160205.JPG, фото
09 листопада 2022, 16:01

Працівників культури та майстрів народного мистецтва Волині привітали з професійним святом

Працівники бібліотек, музеїв, театрів, шкіл мистецтв та будинків культури, артисти, музиканти і творчі колективи художньої самодіяльності – це люди, на яких тримається українська культура. Вони дарують людям радість, спонукають до прекрасного, надихають до творчості та примножують нашу культурну спадщину. А з початком війни працівники культури стали в ряди волонтерів та Збройних сил України.

Українська культура розпочалася за часів ще древніх слов’ян, Київської Русі та продовжує невпинно розвиватися. На жаль, ми знову захищаємо її від загарбницьких рук російських окупантів. Однак, ми вкотре доводимо світу, що нам є за що боротися, плекати та оберігати.

Тож сьогодні заступниця голови ОДА Вікторія Левчук та перший заступник голови облради Юрій Поліщук подякували працівникам культури та майстрам народного мистецтва Волині за їхню роботу та привітали із професійним святом.

«Від імені начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та від себе особисто вітаю вас зі святом. Із самого дитинства наш український дух будується завдяки вам. Українські пісні допомагають зараз кожному жителеві нашої країні працювати на своєму фронті та наближати нашу перемогу, – зазначила Вікторія Левчук. – Ми духовно сильніші за ворога, тому що в нас є цінності, які вибудовують такі люди як ви. Кожен на своєму місці і кожен робить свій вклад, щоб розбудувати велику українську культуру. Дякуємо вам за це та бажаємо усіх благ, здійснення бажань, задоволення від роботи, як фінансового, так і духовного та головне - перемоги».

Заступниця очільника області вручила волинським діячам культури Почесні грамоти обласної державної адміністрації. А саме, відзнаки отримали:

• Оксана Бірук, директор Замшанівського сільського будинку культури Забродівської сільської ради,

• Ірина Волошко, керівник вокального ансамблю, організатор дозвіллєвої діяльності Колківського Будинку культури,

• Олег Дергай, директор Берестечківського історичного народного музею Центру культури та національної пам’яті Берестечківської міської ради,

• Юлія Приймачук, провідний методист по роботі з клубними закладами відділу організаційно-методичної та видавничої діяльності Обласного науково-методичного центру культури,

• Інна Чонка, майстриня соломоплетіння, членкиня Волинського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Також подяки голови обласної державної адміністрації оголошені:

• Павлу Заваді, начальнику відділу звукотехнічного та світлотехнічного забезпечення Волинської обласної філармонії,

• Ірині Ілляшенко, артистці драми Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка,

• Валерію Семенюку, артисту Волинського академічного обласного театру ляльок,

• Володимиру Хоміку, директору сільського будинку культури села Забужжя Рівненської сiльської ради,

• Івану Хом’яку, викладачу-методисту Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Волинської обласної ради.