20211119173634.jpg, фото
19 листопада 2021 року

Представникам громад на Волині презентували послуги здорового харчування для закладів освіти

Сьогодні в облдержадміністрації свої послуги у сфері якісного та здорового харчування у закладах освіти та охорони здоров’я презентували представники ТОВ «ПАНТЕМ.УА», яке з 2016 року успішно працює на території України.  

За дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка участь у презентації послуг взяв перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко та заступник начальника управління освіти і науки ОДА Олександр Ткачук. 

У зв’язку з карантинними обмеженнями захід проходив дистанційно (у форматі ZOOM конференції).

«ПАНТЕМ.УА» – компанія зі 100 % іноземною інвестицією. У своїй щоденній діяльності дотримується не тільки високих стандартів якості, а й принципу соціальної відповідальності, – розповів Єгор Подколзін, голова департаменту комунікації з органами влади та органами місцевого самоврядування. – Наше прагнення – зміна філософії громадського харчування, реалізація принципово нового для України підходу організації харчування таких соціально чутливих груп, як школярі та дошкільнята. Адже здорове, збалансоване харчування позитивно впливає на фізичний та розумовий розвиток дитини, її імунітет і працездатність».

Варто наголосити, що дана компанія виступила одним з ініціаторів реформування шкільного харчування в Україні, розпочавши впровадження у школах і дитсадках дабл-меню та мультипрофільного харчування. «ПАНТЕМ.УА» уже забезпечує гарячим харчуванням учнів понад 100 закладів освіти м.Києва, Київської області та м.Червонограда.

«Ми ведемо постійний діалог з адміністраціями шкіл та дитячих садків, представниками батьківських комітетів, а також дітьми щодо формування меню, якості приготування страв та обслуговування. Окрім цього, в рамках довготривалої співпраці та виходячи з умов укладених договорів компанія своїм коштом забезпечує ремонт та придбання технічного обладнання», – розповів представник компанії.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації