20220312130815.jpg, фото
12 березня 2022 року

Про результати роботи Координаційного центру Волині за 11 березня 2022 року

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВОЛИНІ ЗА 11 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

За результатами роботи Координаційного центру Волині:

Відправили 2 вантажі з медикаментами та виробами медичного призначення до Сумської та Київської областей. Домовилися про отримання гуманітарної допомоги: лікарських препаратів з Данії та карету швидкої допомоги з Литви.

Допомогли вимушеним переселенцям в отриманні інсуліну, інших медикаментів для лікування хронічних захворювань, а також в укладанні договорів із сімейними лікарями.

РОЗМІЩЕННЯ НА ВОЛИНІ ЕВАКУЙОВАНИХ ІЗ ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ

15 тис. 170 внутрішньо-переселених осіб прийняла Волинь з початку війни. Усіх евакуйованих забезпечили проживанням, харчуванням та речами першої необхідності. Більшість із них, використовують нашу область як транзитну. 

Наразі на Волині близько 5 тисяч вільних місць для поселення. Якщо ви потребуєте цих місць або можете надати житло для вимушено-евакуйованих, звертайтеся за номером «гарячої лінії». 

☎️Телефони: 066 657 09 15; (0332) 778 211.

ПРО РОБОТУ КОЛЦЕНТРУ НА ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

За минулу добу концентром Координаційного центру при Волинській обласній військовій адміністрації надійшло 22 звернення.

Йшлося, зокрема, про забезпечення житлом, харчуванням, медикаментами та засобами гігієни евакуйованих з Київської, Житомирської, Полтавської, Запорізької, Харківської областей; надання для працівників «Київтеплоенерго» військових аптечок, бронежилетів та шоломів; здійснення пасажирських перевезень по території України та за кордоном. 

Також надавалися консультації з питань перетину кордону з малолітніми дітьми, оформлення картки єПідтримка та отримання компенсаційних виплат в розмірі 6500 гривень тощо.

Пропонувалася: міжнародна гуманітарна допомога (Німеччина); послуги водія; волиняни заявляли про готовність прихистити внутрішньо переміщених осіб. 

Всього, станом на 11 березня, опрацьовано 762 звернення, виконано 80% з них.