20211115103950.jpg, фото
15 листопада 2021 року

Ресторани, у яких персонал не має «зелених» COVID-сертифікатів, працюють за адресною доставкою

Як показали результати перевірки щодо дотримання на території обласного центру обмежувальних протиепідемічних заходів, ті заклади громадського харчування, де ще не усі працівники отримали «зелені» COVID-сертифікати, працюють лише за адресною доставкою та навинос.

Зокрема, дотримання карантинних вимог перевірили ще у двох готелях та двох ресторанах Луцька, а саме: готелях «Спейс Рент» та «Rhombus» і ресторанах «Visavi» та «Каша».

Зважаючи на ремонтні роботи, готель «Спейс Рент» не функціонує, однак, у готелі працює тренажерна зала. Як відмітили члени робочої групи, усі карантинні вимоги у закладі дотримані. Зокрема, працівники тренажерної зали мають COVID-сертифікати,  дотримуються маскового режиму та контролюють соціальну дистанцію між відвідувачами, також проводиться температурний скринінг та використовуються дезінфікуючі засоби.

Усіх обмежувальних протиепідемічних заходів дотримуються й у готелі «Rhombus». Усі працівники закладу мають «зелені» COVID-сертифікати, окрім однієї працівниці, яка нещодавно перехворіла на коронавірусну хворобу. В готелі наявні інформаційні матеріали та антисептичні засоби.

Щодо закладів громадського харчування, то наразі у зв’язку із встановленням на Волині «червоного» рівня епіднебезпеки, ресторани «Visavi» та «Каша» працюють за адресною доставкою та навинос, позаяк частина персоналу має документи по отримання лише однієї дози вакцини.

З отриманням сертифікатів про щеплення двома дозами працівники  зможуть приступити до виконання своїх обов’язків, а ресторани зможуть вільно приймати відвідувачів при наявності у них також відповідних документів.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації