20190906170844.JPG, фото
06 вересня 2019 року

Саме ви формуєте сьогодні нову українську ментальність: Олександр Киричук привітав студентів СНУ з початком навчального року

Масштабне свято з нагоди інавгурації до нового 2019/2020 навчального року відбулося сьогодні, 6 вересня 2019 року, в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Привітати першокурсників та студентів вишу на урочистості завітав т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

- В цей осінній сонячний день вітаю вас із початком навчального сезону. Будьте гідними тих хлопців, які втратили життя за те, що сьогодні ви маєте змогу вчитися. Моліться за тих, хто сьогодні на передовій. Сьогодні ви вступаєте у нове життя і перше побажання – наполегливо навчайтеся. Тому що ми покладаємо на вас великі надії і сподівання. Також знаю з власного досвіду, що саме у студентські роки зароджується дружба, яка триває все життя, тому любіть і цінуйте своїх друзів. Саме вони підставлять вам своє плече і дадуть руку допомоги. А викладацько-професорському складу бажаю сили, терпіння та мудрості, адже саме ви формуєте сьогодні нову українську ментальність, - сказав Олександр Олексійович.

До слова, першокурсниками СНУ ім.Лесі Українки цьогоріч стали 1645 студентів. Право стати магістрами університету вибороли 1009 студентів.

- Ми пишаємося кожним із вас та віримо в успіх нашої спільної мети – плекання високоосвіченої та патріотичної молоді. Це вагомий внесок Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у велику спільну справу – утвердження України у світі. Професорсько-викладацький склад та батьки, вся країна вірять у ваші можливості, творчий та інтелектуальний потенаціал, - прозвучали слова ведучого до винуватців свята.

Звернувся до своїх вихованців з цієї нагоди і ректор вишу Ігор Коцан та почесні гості, запрошені на урочистості. Звучали для присутніх й музичні вітання.

Завершилося дійство складанням присяги студентів, після чого усі вирушили до своїх факультетів.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.