20220621162256.jpg, фото
21 червня 2022 року

Санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період розглянули на плановому засіданні Державної комісії ТЕБ та НС

Санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період розглянули на плановому засіданні Державної комісії ТЕБ та НС, у якому в режимі відеоселектору взяв участь начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Зокрема, Комісія обговорила заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в Україні. Вирішено продовжити виконання завдань Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2022 року.

За результатами засідання обласним військовим адміністраціям доручено забезпечити проведення профілактичних щеплень, надолужувати пропущені щеплення всім, хто своєчасно не отримав планову вакцинацію проти кору, дифтерії та поліомієліту, та відновити умови надання медичних послуг з імунізації населення.

На Волині послуги з імунізації  доступні в повному об’ємі, як для декларантів так і для  внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Фахівці Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб, а також його структурних підрозділів проводять заходи з метою профілактики інфекцій серед ВПО. Зокрема, спільно з медичними працівниками закладів охорони здоров’я здійснюють щотижневі моніторингові візити в місця тимчасового перебування переселенців, вивчають їх вакцинальний статус. Організовано роботу та виїзди мобільних бригад з вакцинації в центри компактного проживання ВПО.

На сьогодні понад 700 людей цієї категорії отримали вакцини, згідно з Календарем щеплень,  близько 500 – від  COVID-19.