"Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Луцьку понад 700 учасників бігли у пам’ять про загиблих захисників та захисниць
Сьогодні, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Луцьку відбувся щорічний Всеукраїнський забіг забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Понад 700 учасників вийшли на старт у Луцьку, щоб пробігти свою дистанцію пам’яті. Учасники долали 2 кілометри вулицями міста, несучи на грудях імена тих, хто віддав життя за Україну.
Серед учасників забігу – військовослужбовці та ветерани, поліцейські, рятувальники, родини полеглих Захисників і Захисниць, молодь, діти та всі, хто сьогодні мав можливість долучитися до вшанування пам’яті Героїв.
«Це спільна традиція щорічного вшанування полеглих воїнів. Війна має імена та обличчя, які назавжди залишаться в наших серцях. Дякую кожному, хто долучився до сьогоднішньої акції. Шана та вічна пам’ять нашим захисникам», - зазначив на сторінці у Фейсбуці т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк.
Дякуємо також організаторам пам’ятного дійства:
Головний організатор - управління молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.
Співорганізатори - управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, управління з питань ветеранської політики Волинської обласної державної адміністрації, департамент молоді та спорту Луцької міської ради, Волинський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".
Попередня