20230315152954.jpg, фото
15 березня 2023, 15:29

Система взаємодії складових сил оборони в межах Волинської області та фінансова підтримка волинських військових – питання розглянуті на Раді оборони області

Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Зокрема, обговорили першочергові потреби, про які повідомили керівники військових формувань, аби за можливості профінансувати це із обласного бюджету.

«Першочергові, адже коштів в скарбниці краю на все не вистачає. Тим не менш, будемо й надалі працювати над цим, аби підтримати Збройні сили України. Для прикладу, сподіваємося, що допоможуть і громади Волині», - зазначив Юрій Погуляйко.

Особливу увагу приділили доповіді командира 100 окремої бригади ТрО Волині, який нещодавно повернувся із найгарячішої точки на фронті Бахмута, де нині виконують бойові завдання бійці Луцького батальйону Волинської бригади тероборони.

За словами командира, побував на усіх позиціях волинських військових, почув про всі потреби. Загалом мова про дрони, машини, тепловізори, антидронові рушниці тощо. Тобто, про обладання, якого поки що не остатньо для успішного для виконання бойових завдань.

«Перелік отримали – будемо працювати. Зробимо усе можливе, аби допомогти волинянам захищати державу», - резюмував очільник області.