20181220140903.JPG, фото
20 грудня 2018 року

Спортзал школи села Седлище Любешівського району добудують вже цього року

Завдяки економії з будівництва дитячого садочка у Ратному цьогоріч завершать добудову спортзалу загальноосвітньої школи в с.Седлище Любешівського району. Відповідне рішення прийняли в обласній державній адміністрації.

Нагадаємо, що проект «Реконструкція з добудовою спортзалу загальноосвітньої школи в с.Седлище Любешівського р-ну» реалізовуєть за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Зокрема, 2018-му році на це спрямували 1,79 млн грн.

Закінчити будівництво планували у наступному році, але зекономлені кошти у Ратному в обласній державній адміністрації вирішили спрямувати на завершення будівництва спортивного залу школи села Седлище. Для цього, за погодження Мінрегіонбуду, необхідну суму для завершення загальнобудівельних робіт, зі спецфонду скерували на добудову спортзалу.

Слід зазначити, що 1 млн 630 тис. грн вдалося зекономити через систему тендерних процесів ProZorro, у якій переможець торгів запропонував меншу суму за виконання робіт.

– Загальнобудівельні роботи завершимо вже цього року, але обладнання та інвентар буде вже в настуному, так як закуповуватиметься через систему тендерних закупівель, що, відповідно, потребує часу, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.

Слід додати, що ще в червні 2018 року загальноосвітню школу в селі Седлищі відвідав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко. Саме тоді керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зазначив, що будівництво спортивних залів – це інвестиція в майбутнє, в розвиток дітей та їх здоров’я.  

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.