20220516154348.png, фото
16 травня 2022 року

Стало відомо, скільки залізничних колій та мостів зруйнувала в Україні держава-терорист росія

За час повномасштабної війни держава-терорист росія завдала збитків цивільній інфраструктурі України на понад 90 млрд доларів. Йдеться лише про задокументовані обсяги руйнувань, які стають більшими з кожним днем.

Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков на Міжнародній конференції «Європа Карпат», що проходила у польському місті Красичин.

За його словами, наразі можна точно говорити про втрату 6,3 тис. км головних колій, пошкодження 23 573 км автодоріг, 289 автомобільних мостів та 41 залізничного мостів.

Міністр зазначив, що така ситуація змушує оперативно перебудовувати всю логістичну систему в країні.

«Наразі працюємо над забезпеченням ланцюгів доставки вантажів, змінюємо напрямки торговельних потоків через блокаду українських морських портів та втрату близько 23% залізничної мережі», –сказав він.

Кубраков висловив подяку європейським партнерам за допомогу в процесі організації логістики, особливо в питанні гуманітарних вантажів.

«Ми вже маємо бездозвільний проїзд для перевізників, а також на території Польщі працює низка логістичних хабів для ефективного керування перевезеннями. Впевнений, що з такою підтримкою перемога неминуча», – зазначив очільник Мінінфраструктури.

Нагадаємо, раніше Кубраков розповів, що команда МІУ має на меті відбудувати знищену інфраструктуру за один-два роки.