20190805102631.JPG, фото
05 серпня 2019 року

Старій Вижівці — 511 років з дня першої писемної згадки про селище

Цього року вперше Стара Вижівка зібрала на свято своїх мешканців і запросила гостей на святкування 511 річниці з дня першої писемної згадки про селище у новому статусі – центру обꞌєднаної територіальної громади. Варто зазначити, що отримавши більшу самостійність, громада конструктивно використовує надані їй можливості. Адже за власними доходами Старовижівська громада займає 11 місце серед об’єднаних територіальних громад області, яких наразі 51.

На урочистості з нагоди Дня селища, які відбулися в неділю, 4 серпня 2019 року, завітав й тимчасово виконуючий обов'язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук. Представник президентської вертикалі на Волині привітав старовижівчан зі святом та подарував вітальну адресу.

— 511 років – це поважний вік для селища, за який сформувалися певні традиції та ментальність. Найвища цінність селища – це чудові, працьовиті старовижівчани. Сьогодні, в першу чергу, хочу побажати вам здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою та розквіту вашому краю. Звичайно ж, сьогодні перед фактично новонародженою громадою стоїть ще багато завдань, які, я впевнений, вдасться реалізувати доклавши спільних зусиль. Ми, обласна виконавча влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому. Адже покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання, – звернувся до присутніх Олександр Олексійович.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.