20191101144359.JPG, фото
01 листопада 2019 року

Старт опалювального сезону в регіоні: обіцяють безперебійне постачання послуг

В області всі види робіт, які забезпечують безперебійне постачання послуг, завершилися до 1 жовтня 2019 року. Станом на 1 листопада 2019 року запущено 67,9% котельнь, опалюється 69,4% будинків житлового фонду та 68,8% об’єктів соціальної інфраструктури регіону. Про це стало відомо на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, яка відбулася сьогодні, 1 листопада 2019 року.

— Проблем майже не має, за виключенням окремих випадків. В цьому році маємо проблеми лише в Новому Роздолі Львівської області та Світловодську  Кіровоградської області, – зазначила на нараді Міністерка розвитку громад та територій Альона Бабак.

Участь в нараді взяв тимчасово виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук, його заступник Валентин Цьось, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації тощо.

Що стосується Волині, то на осінньо-зимовий період згідно плану реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, аварій на теплових та водопровідних мережах в області сформовано та залучаються 30 аварійних бригад тепломереж з максимальним залученням 94 спеціалісти, 18 аварійних бригад водоканалів з максимальним залученням 58 чоловік, 76 аварійних бригад підприємств житло-комунального господарства (покрівельники, столярі, слюсарі-сантехніки, електрики та інше) із залученням 273 працівників. Також у ПрАТ «Волиньобленерго» та ПАТ «Волиньгаз» формуються свої аварійні бригади. До слова, резервний фонд обласного бюджету становить 1,4 мільйона гривень.

Що стосується розрахунків підприємств ТКЕ за спожитий газ з НАК «Нафтогаз України», то ситуація покращується. Станом на 31 жовтня їм нараховано 441,3 мільйона гривень. Оплачено – 523,3 мільйона (в тому числі за минулі роки 162,2 мільйони).

Однак, досі є чимала заборгованість споживачів за послуги теплопостачання – 158,1 мільйона гривень (станом на 1 вересня 2019 року).

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.