20230913133402.jpg, фото
13 вересня 2023, 13:33

Стартує Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

У вересні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен». Її мета – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, а також стимулювати їх до пошуку роботи.

Зокрема, як повідомляє Волинська обласна служба зайнятості, з початку повномасштабного вторгнення до них звернулося 3 420 осіб, які перемістилися на Волинь із інших регіонів України. В основному це переселенці з Донецької, Харківської, Луганської, Херсонської областей.

За сприяння служби зайнятості знайшли роботу 1 005 внутрішньо переміщених осіб. А серед посад, на які працевлаштовані: кухар, швачка, продавець продовольчих товарів, касир, бухгалтер, укладальник-пакувальник, підсобний робітник, оператор лінії у виробництві харчової продукції, завантажувач-вивантажувач харчової продукції, електрогазозварник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, водій автотранспортних засобів, сестра медична, лаборант, лікар, інженер-енергетик, інженер-проектувальник тощо.

Разом із тим, в рамках проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен» Волинський обласний центр зайнятості планує організувати заходи з інформування ВПО щодо вільних робочих місць, можливостей професійного навчання та перенавчання, організації підприємництва тощо. Також ведеться системна робота з роботодавцями щодо важливості надання робочих місць для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Для отримання більш детальної інформації стосовно тих чи інших пропозицій роботи телефонуйте за номерами гарячих ліній Волинського ОЦЗ:
(066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або
(044) 244-94-69.

До слова, інформаційну кампанію проводить Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за участі Державної служби зайнятості, обласних військових адміністрацій, громадських та міжнародних організацій, роботодавців та ЗМІ.