20191002170705.JPG, фото
02 жовтня 2019 року

Свято, яке об’єднує дітей та дорослих: Олександр Киричук привітав волинських освітян

В обласному центрі Волині урочистості – представники влади вітають освітян області з професійним святом. День працівників освіти, або День учителя щорічно відзначають у першу неділю жовтня. Напередодні свята на урочистості зібрали кращих представників галузі, аби висловити слова вдячності та нагородити за успіхи та особистий внесок у розвиток освіти Волині. Зі сцени лунали привітання від тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександра Киричука, голови обласної ради Ірини Вахович, виконувача повноважень Луцького міського голови Григорія Пустовіта тощо.

Як зазначив Олександр Киричук, педагогічна родина Волині налічує близько 25 тисяч вчителів, які дають глибокі знання, і свідченням тому є те, що випускники показали високі результати при проведенні ЗНО та успішно вступили до вишів. Варто зазначити, що серед ТОП 200 найкращих закладів України є 7 волинських шкіл, а 16 випускників з області набрали по 200 максимальних балів.

Окрім того, за підсумками Всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів від Малої академії наук Волинь щорічно в числі перших в Україні. А волинські педагоги постійно демонструють професіоналізм, здобуваючи перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року».

— День вчителя – свято, яке об’єднує дітей та дорослих. Без перебільшення, професія педагога – одна з найвагоміших та найскладніших. Саме від вас залежить майбутнє молодого покоління нашої держави. В чисті дитячі душі Ви закладаєте ті цінності та світоглядні орієнтири, які уже в недалекому майбутньому визначатимуть долю нашої держави. Щира пошана і вдячність Вам за невтомну багатолітню працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм! А головне – вдячних вам і реалізованих вихованців! – звернувся до присутніх очільник виконавчої гілки влади в області.

Окрім слів привітань, найкращі представники галузі отримали нагороди та відзнаки: державні та обласні. Почесну грамоту Волинської обласної ради отримала й головна освітянка області Людмила Плахотна.

— Днями ми святкували День позашкілля, потім День працівника дошкільної освіти, а 2 жовтня 1940 року було прийнято рішення про створення системи професійної освіти. Тож сьогодні я хочу щиро подякувати усім працівникам галузі освіти за добро, мудрість, щоденну жертовну працю. Переконана, що волинські педагоги займають високу сходинку в системі освіти України. Маємо чимало досягнень і у реалізації урядового проекту Нової української школи, і в олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях – все це прославляє нашу область, – зазначила начальниця управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Після завершення офіціозу працівників освіти з усіх куточків Волині вітали концертом артисти Волинської обласної філармонії.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.