20210617191859.png, фото
17 червня 2021 року

ТзОВ «Прогрес» Володимир-Волинського району очолило «ТОП-10 молочних ферм» України

На  XIV  Міжнародному молочному конгресі, який відбувся у червні 2021 року,   у номінації «ТОП-10 молочних ферм» на першому місці відзначено ТзОВ «Прогрес» Володимир-Волинського району.

Зазначимо, що сільськогосподарське підприємство  ТзОВ «Прогрес» створене у 2001 році та розташоване у с. Білин Володимир- Волинського району.

Як розповідає його керівник, заслужений працівник сільського господарства України, Член Асоціації виробників молока України та депутат Волинської обласної ради 3-ох скликань Анатолій Вітрук, основними видами діяльності господарства є вирощування зернових і технічних культур, а також розведення великої рогатої худоби молочних порід.

Господарство має у своєму користуванні 2 молочні комплекси для утримання 1008 голів дійних  корів у селах  Охнівка та Білин. Загалом середньорічний надій на підприємстві становить 11 764 кг на фуражну корову, добовий надій - 36 л на дійну корову. Добове виробництво молока – 19,5 т.

На молочних фермах підприємства створені сучасні комфортні умови для утримання тварин. Зокрема, у боксах для утримання корів встановлено системи штучного мікроклімату. Має підприємство 2 доїльні зали типу Ялинка 2*12 німецького бренду «Вестфалія». 

Галузь тваринництва на ТзОВ «Прогрес» 4 роки знаходиться на повному технологічному супроводі фахівців Асоціації виробників молока (АВМ). Відтак, спільним зусиллям вдалося досягти наявних результатів.

Слід зазначити, що в товаристві працює 145 фахівців у різних сферах та напрямках діяльності.

«Молочне скотарство — нелегкий бізнес, до якого треба ставитися серйозно, –зазначає Анатолій Вітрук. – Тут поверхових речей чи дріб’язків немає».

Нагадаємо, що у 2019 році Волинь, разом з Рівненською, Житомирською, Тернопільською та Хмельницькою областями, долучилася до реалізації проєкту «Сімейні молочні ферми»  в рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

За інформацією управління агропромислового розвитку облдержадміністрації