20191204093504.jpg, фото
04 грудня 2019 року

У Луцьку до Дня Збройних Сил України ветеранам та діючим військовим покажуть фільм «Заміновані вірністю»

6 грудня у Луцькому розважальному центрі «Промінь» відбудеться показ фільму для близько сотні військовослужбовців Збройних Сил України, ветеранів АТО (ООС).

Безкоштовний перегляд кінострічки планується з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України за сприяння мережі кінотеатрів MULTIPLEX та спільної ініціативи Міністерства оборони України й Міністерства ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Фільм про легендарну фронтову вівчарку на ім’я Баді, яка стала оберегом та символом вірності для захисників незалежної України. Це зворушлива до сліз історія, де чотирилапий боєць став провідником в історії бойових побратимів – перших добровольців. Упродовж всього часу на лінії фронту в собаки-сапера змінилося троє бойових побратимів і справжніх друзів: на превеликий жаль, усі троє героїчно загинули в боях. Після кожної втрати напарника чотирилапий воїн щоразу своїм професійним «нюхом» знаходив собі у напарники добровольців, «замінованих» просто таки вибуховим патріотизмом та несамовитою відданістю, які щоразу вели їх до небезпеки…

Як зазначив заступник військового комісара Волинського обласного комісаріату підполковник Ігор Підлісний, у Луцькому гарнізоні подібні заходи дозвілля стали вже традиційними. Так з нагоди Дня Захисника Вітчизни для усіх охочих демонстрували документальну кінострічку «Зеніт» – про висоту, яку із трьох сторін оточує ворог, і є лише одна небезпечна дорога, яка з’єднує українських захисників з основними силами.

– Такі заходи дають можливість одночасно зібрати учасників бойових дій для ефективного покращення їхнього емоційного стану, обговорення актуальних питань та підтримки одне одного, яка так необхідна кожному, – наголосив офіцер.

Віктор Шубец, АрміяInform.