20211119183807.JPG, фото
19 листопада 2021 року

У Луцьку перевірили магазини одягу з Європи

Сьогодні, 19 листопада, в рамках проведення перевірок на предмет дотримання протиепідемічних заходів у «червоній» зоні моніторингові групи відвідали магазини «Євромарка» та «Економклас», а також бар «Савана», Пивбазу та кафе «Базилік». 

У Луцьку продовжують перевіряти заклади громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування, торгово-розважальні центри та ринки. Сьогодні представники робочих груп з дотримання на території обласного центру обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «червоної» зони, перевірили наявність «зелених» COVID-сертифікатів або негативних тестів на коронавірусну хворобу у трьох закладах громадського харчування та двох магазинах одягу з Європи.

Зокрема, моніторингові групи відвідали бар «Савана», Пивбазу (вул. Гордіюк), кафе «Базилік» (вул. Кравчука), магазини «Євромарка» (вул.Кравчука) та «Економклас» (вул.Винниченка). 

Як зазначив начальник управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Анатолій Банера, усі працівники зазначених закладів мали відповідні документи, які дозоляють їм провадити торгівельну діяльність у «червоній» зоні. COVID-сертифікати або негативні тести були також і у відвідувачів.

Загалом у закладах дотримуються й протиепідемічних заходів, встановлених протягом усього періоду адаптивного карантину, незалежно від рівня епіднебезпеки. 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації