20191015162011.JPG, фото
15 жовтня 2019 року

У Луцьку запрацював Центр реабілітації для учасників бойових дій

Новий сучасний центр реабілітації учасників бойових дій відкрили сьогодні, 15 жовтня 2019 року, у м.Луцьку. Урочисте офіційне відкриття відбулося за участі керівництва обласної та міської влади, громадськості та безпосередніх винуватців – учасників АТО/ООС. Був присутній на дійстві і т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

Слід відзначити, що на будівництво та оснащення центру залучили близько 17 млн грн. Зокрема це кошти міського бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток. Функціонуватиме заклад при КП “Луцький центр первинної медичної допомоги”.

- Усе це працюватиме для вас. Якщо вам буде хоч трохи краще і фізичному та психологічному плані, то задоволені будуть усі. Бажаю усім нас працювати разом в одній команді, аби досягти хорошого результату. Це комплексна терапія реабілітації: і медична, і фізична, і психологічна. Коли усе це дати в комплексі, то й результат буде кращим, - відзначив директор центру Юрій Дубина, звертаючись до присутніх військовослужбовців.

Опісля керівник закладу запросив усіх присутніх оглянути новозбудоване приміщення. Так, стало відомо, що реабілітація бійців включатиме низку комплексних заходів. Це і водолікування, ерготерапія, заняття з практичним психологом, лікувальна фізкультура, фізична терапія.

Насамперед, заклад прийматиме учасників бойових дій із Луцька, адже Луцька міська рада прийняла програму і фінансово забезпечила лікування та реабілітацію бійців із міста. Згодом, залучивши кошти територіальних громад, обласного бюджету, гранти, центр зможе приймати військових із усієї області.

Зокрема, відповідний лист до голів райдержадміністрацій, ОТГ, сільських та селищних рад щодо передбачення при складанні бюджетів коштів на реабілітацію учасників бойових дій підписав т.в.о. голови ОДА Олександр Киричук.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.