20210519105653.jpg, фото
19 травня 2021 року

У Піщі активно триває «велике будівництво» школи

Інклюзивність, якісне навчальне обладнання, комфортні класи: у селі Піща Ковельського району будівництво школи у розпалі. Відтак, замість навчального закладу розташованого у кількох старих дерев’яних будівлях височітиме яскравий двохповерховий та просторий заклад, збудований «з нуля» за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Зокрема, у цьому році планується завершити будівництво школи у Піщі. Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 56 млн гривень.

Новозбудований навчальний заклад, потужністю 200 учнівських місць, має загальну площу існуючої будівлі – адміністративного корпусу – 354,1 м² і загальну площу навчального корпусу – 1903,17 м².

Слід зазначити, що будувати школу розпочали у 2019 році. У 2020 році проєкт з будівництва був включений у програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У поточному році на реалізацію проєкту передбачено  28 млн гривень, з них кошти державного бюджету – понад 25 млн гривень та кошти місцевих бюджетів – близько 3 млн гривень.

Наразі будівельники працюють над внутрішніми і зовнішніми ремонтними роботами та розпочинають облаштовувати територію біля навчального закладу.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації