20211012170902.JPG, фото
12 жовтня 2021 року

У Волинській ОДА обговорили питання співпраці із благодійною організацію «Благодійний фонд «Шведський центр допомоги»

Волинь відвідали представники благодійної організації «Благодійний фонд «Шведський центр допомоги», який майже 30 років працює в Україні та надає благодійну допомогу.

Дружня зустріч відбулася 12 жовтня 2021 року. За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка Волинську ОДА представляв перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко та керівники профільних структурних підрозділів. Долучився до зустрічі й начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання співпраці в рамках діяльності благодійної організації «Благодійний фонд «Шведський центр допомоги» у Волинській області.

Варто зазначити, що благодійна організація «Благодійний фонд «Шведський центр допомоги» розпочав свою діяльність на території України ще у 1993 році. За цей час здійснено 122 поїздки із благодійною допомогою у різні регіони України.

«Наша увага постійно направлена в сторону України. Сьогодні це наша 122 поїздка до вашої держави. Жодного разу ми не приїхали до вас із порожніми руками, – розповів Бертіль Шьострьом, голова правління організації «Україна Йелпен», співзасновник благодійної організації «Благодійний фонд «Шведський центр допомоги».

«Нам приємно, що наші шведські друзі завжди поруч з Волиню та Україною. Знають про наші проблеми та потреби. Україна досить молода, незалежна держава, яка проходить етап дорослішання. І на цьому етапі для нас дуже важлива підтримка та робота, яку проводить ваша організація, – зазначив Сергій Мовенко. – Ми дуже цінуємо те, що вже зроблено, знаємо про ту допомогу, яку надавала ваша організація. Зі своєї сторони, ми будемо всіляко сприяти нашій подальшій співпраці».

Зі своєї сторони начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук подякував гостям за візит та розповів про потреби у покращенні технічного оснащення підрозділів ДСНС України у Волинській області.

«Свого часу я відвідував вашу країну з метою обміну досвідом та був вражений технічним забезпеченням ваших рятувальників. Впевнений, що за рівнем підготовки волинські рятувальники не гірші, але у вас краща техніка, – звернувся до гостей Володимир Грушовінчук.  – На жаль, в нашій області вичерпали свій енергоресурс автотехніка рятування людей з висотки. Рік випуску автодрабин 1983-1986 роки. Відтак, підрозділи ДСНС України у Волинські області потребують оновлення технічної бази, зокрема необхідні нові автодрабини».

Також головний рятувальник області запросив шведських благодійників оглянути та ознайомитися із роботою однієї із пожежних частин обласного центру.

На завершення зустрічі перший заступник голови ОДА запевнив представників благодійної організації, що Волинська облдержадміністрація завжди готова до співпраці.

«Впевнений, що разом ми зможемо вирішити багато проблемних питань на благо розвитку Волині», – зазначив Сергій Мовенко.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації